Dadex ots

Tutaj możecie dyskutować


  • Index
  •  » Bugi
  •  » Gm Dadex Lub GM Tejko mam juz 3 raz tego samgeo buga

#31 2011-02-09 20:33:29

Makaveli

Szatan 666

Pisz priv, to może podam.
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 966

Re: Gm Dadex Lub GM Tejko mam juz 3 raz tego samgeo buga

.I.


I see no changes, wake up in the morning and I ask myself.

Offline

 

#32 2011-02-12 14:17:40

 Adrayy

OWEN

Skąd: Poland :O
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 663
Punktów :   
WWW

Re: Gm Dadex Lub GM Tejko mam juz 3 raz tego samgeo buga

Do helixa:

Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac. Nie, Bo nie chce mi sie tego czytac.

DOTARLO?


"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie,
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie."

Offline

 

#33 2011-02-12 19:46:50

Makaveli

Szatan 666

Pisz priv, to może podam.
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 966

Re: Gm Dadex Lub GM Tejko mam juz 3 raz tego samgeo buga

Jemu nie przepowiesz


I see no changes, wake up in the morning and I ask myself.

Offline

 

#34 2011-02-14 17:58:39

 Randor

Maniak że Hoho

status bzaczuch@aqq.eu
21177265
Call me!
Skąd: Wałcz
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 372
Punktów :   
WWW

Re: Gm Dadex Lub GM Tejko mam juz 3 raz tego samgeo buga

ja zrobie se ots teraz bo juz sie nudze chociaz nie bedzie lag i bedzie on jak przyjde z budy do 24 gdzies 10 min komp off i do 7 gdzies jak brat nie wylaczy po 3 ;d

Offline

 

#35 2011-02-14 19:34:02

Makaveli

Szatan 666

Pisz priv, to może podam.
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 966

Re: Gm Dadex Lub GM Tejko mam juz 3 raz tego samgeo buga

Pod 7.6?


I see no changes, wake up in the morning and I ask myself.

Offline

 

#36 2011-03-30 20:59:37

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Re: Gm Dadex Lub GM Tejko mam juz 3 raz tego samgeo buga

sądze, że chyba nie ponieważ ogólnie wiekszość otsów 7.6 pada...


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 
  • Index
  •  » Bugi
  •  » Gm Dadex Lub GM Tejko mam juz 3 raz tego samgeo buga

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kopiowanie starych kaset