Dadex ots

Tutaj możecie dyskutować


#1 2012-04-08 13:48:52

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Dadex OTS.

Dadex OTS - skromny opis



Witajcie.
Tego pięknego świątecznego dnia chciałbym Was uraczyć kolejnym postem. Tym razem będzie on dotyczył gry na tym serwerze.

Trochę się rozpiszę, więc Ci, którzy przeczytają wszystko do końca - gratuluję.

Pamiętam dość dobrze dawne czasy z Dadex OTS'em. Był to mój jeden z pierwszych ots'ów na jakich grałem. Początkowo na Mazurku 7.6, potem grałem, przechodząc z jednego serwera na drugi, aż w końcu trafiłem tutaj . Trzeba przyznać, że grało mi się naprawdę spoko i ten klimat panuje aż po dziś dzień jednak nie ma tutaj aż tak wiele osób jak kiedyś, za Dadex'a bodajże 2 edycji grało najwięcej osób, rekord wynosił aż 56 osób, pamiętam również i ten dzień dość dobrze bo byłem również częścią tego jakże historycznego elementu w życiu serwera.

56 online... Kto by teraz pomyślał, że znowu ots osiągnie taką wartość. Moim zdaniem jest to całkiem możliwe. Jest bardzo wiele możliwości na prowadzenie kampanii reklamowej, jednak na razie niech się to wszystko może znowu rozkręci. Jak wiemy, niegdyś grało średnio przynajmniej 20 osób przez najprawdopodobniej restart gra teraz niestety maksymalnie tyle. Na szczęście restarty chyba już nie będą nam groźnie dzięki czemu ja i kilku innych graczy jeszcze zostanie na serwerze.

Kiedyś wbić 3kk to był naprawdę wyczyn może nie aż tak duży bo był już lvl na tamtej edycji ok. 4kk ale 3m jako spory poziom również można było zaliczyć. Niestety odkąd wbiłem tamten lvl długo ots nie "pochodził", bo bodajże po paru dniach/tygodniach został wyłączony jeszcze zanim administratorzy przestali opiekować się serwerem, najpewniej z powodu spraw osobistych dlatego też w końcu serwer zamknęli, w co akurat nie wnikam głębiej bo nie wypada.

Serwer był wyłączony przez kilka dobrych miesięcy. Dużo osób już stwierdziło, że nie włączą serwera ponownie. I fakt, bo nie włączyli lecz włączył go sam Tejko, gdyż Dadex obecnie serwer się nie opiekuje jak wiemy.

Ten ots podsumowując czas z włączeniem przerw trwa 2-3 lata, jak na serwer 4fun to naprawdę dużo. Niektórzy mówią, że to serwer dla kasy... W pewnym sensie tak bo na każdym serwerze da się w jakiś sposób zarobić, a tutaj Tejko to wykorzystuję i bardzo dobrze, klimacik jest ale dochody też winny być .

Wracając do tego 3kk wbitego przeze mnie na poprzedniej edycji. Obecnie posiadając pro vip czy nawet zwykłego vip'a nie jest to takie trudne, zajmuje to nawet kilka godzin. Zabawa z wymaganiami levelowymi zaczyna się dopiero od ok. 5kk. O 10kk, który jako pierwszy gracz na serwerze wbiłem to już nie wspomnę ale to dobrze, że ogólnie lvl ma coraz większą wartość bo tak w grach rpg, jaką jest tibia być powinno.

Bardzo możliwe, że zacznę prowadzić na forum tzw. "live" z moją postacią Danye Back.
Napisałem tego posta, tak aby sobie te wszystkie wspomnienia z tym serwerem poukładać i ze brać do przysłowiowej kupy.

Wielkie dzięki za przeczytanie, jeśli chcecie dodać coś od siebie to oczywiście jak najbardziej zapraszam do napisania czegoś pod tą wypowiedzią.

Pozdrawiam


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#2 2012-04-08 13:55:40

Hanson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dadex OTS.

no naprawde wyczerpujace lecz pomysl jest dobry   taki niby pamietnik to jak tejko pozwoli to ok

Offline

 

#3 2012-04-08 14:03:05

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Re: Dadex OTS.

Hanson napisał:

no naprawde wyczerpujace lecz pomysl jest dobry   taki niby pamietnik to jak tejko pozwoli to ok

A co ma pozwalać, jest na forum i zostanie sobie


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#4 2012-04-09 20:28:15

 Kozacze Bo Lubie

Dyskutant

60221890
Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 169
Punktów :   
WWW

Re: Dadex OTS.

hehe i leci repucik:)jest to zajebiste:)


PozdrO Kozacze Bo Lubie
"Ufam tylko najbliższym reszty dla mnie niema"

Offline

 

#5 2012-04-09 22:40:30

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Re: Dadex OTS.

Kozacze Bo Lubie napisał:

hehe i leci repucik:)jest to zajebiste:)

Wielkie dzięki


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#6 2014-01-25 07:11:58

 Helix Ultimate X

Szatan 666

Skąd: z Zadupia (^_(^_^)_^)
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 1153
WWW

Re: Dadex OTS.

Helix (Legenda) obecny zawsze jest i zawsze bedzie a ots niestety sie wypalil i nawet jesli powrocilby dadex to juz nie ten sam co kiedys z pewnych przyczyn no ale komu mozna podziekowac chyba dobrze wiemy komu i badzmy wdzieczni ze tak wspaniale zjebali to wszystko klimat atmosfere i wogole to co bylo juz nie wroci a wedlug mnie dadex byl jednym z najlepszych servow ale zepsuli go i oni dobrze o tym wiedza kasa byla najwazniejsza zaslepieni zarabianiem i wyciaganiem od graczy kasy no ale coz taki zywot zdzierania z kasy i wykorzystywania innych zeby tylko sie wzbogacic bo kasa najwazniejsza a nie pomysleli ze Ci gracze ktrorych mieli no i to nawet tych starszych ze zawsze wracali na dadexa chociaz byly te resy harow i trzeba bylo od nowa wszystko zaczynac z lvl'em z eq zawsze sie wracalo az do pewnego momentu dopoki kasa im w glowie siedziala to ich gracze juz nie obchodzili no ale sami sobie na to zapracowali mieli gdzies swoich graczy ktorzy poswiecali tyle czasu i uwagi zeby gralo sie jak najlepiej tyle staran te ich obiecanki cacanki ze jak uzbieraja pewna sume to zapewniali ze postawia dedyka tak nam wmawiali ze zbieraja a im w dupach sie poprzewracalo kasa uderzyla im do glow i wtedy przestali o nas myslec no bo jakby inaczej jak sie wyciagalo z biednych ludzi kase to potem mieli nas gleboko i szeroko tam gdzie nie ma dna sami sobie sa winni gdyby nie mysleliby tylko o zarabianiu a zajeli sie swoimi graczami co ich nie opuszczali bedac na ots'e i caly czas przesiadujac to niczego by takiego nie bylo i dalej dadex rozwijalby sie na lepsze moze i do tej pory ale to musi byc odpowiedzialna administracja a nie ze tu zarabiaja kasa wlatuje a potem nie obchodzic ich nic i miec to wszystko w dupie chcieli tak to tak dostali jak zauwazylem co sie dzieje jeszcze ten res harow to juz wogole odechcialo mi sie wszystkiego bo w chuja sobie lecieli i nie dotrzymywali slowa glupkow z nas tylko zrobili zadnych staran z ich strony kompletnie zadnych tylko widzieli zarabianie w oczach nawet po dluzszym czasie gdy postawili server na nogi sporo czasu uplynelo zanim znowu zaczal dzialac znowu od nowa wszystko trzeba bylo robic szczerze juz nie chcialem grac na tym zjebanym wypalonym dadexie bo to co odpierdzielili jeszcze nie dosc ze nas oklamali to jeszcze ten res i dlugi czas off a wez sie zmotywuj zeby znowu poraz kolejny robic od nowa i nie gralem teraz w 2012 roku bodajze z tego wzgledu ze to juz nie byl ten sam dadex ktorego znalismy stracil swoj urok i magicznosc za dawnych czasow to bylo cos stare dobre czasy jakie nas spotkaly normalnie to bylem legenda dadexa heh bylem jednym z najwytrwalszych osob na tym servie kiedys wszyscy przestali grac a tylko ja pozostalem jako gladiator Helix heh no i zawsze dla tych nowych mieliscie mnie za plecami to bylo ciekawie jak padali wiekszosc ofiar przed ostrym bombardowaniem gdzie lecialy potezne torpedy we wszystkie strony jakie zadawalem heh ale nie bylo mi rownych i waszym najwiekszym koszmarem bylem tam gdzie ja to zawsze jakis rozpierdol i zadyme robilem kto sie mogl rownac z wielkim Helixem nikt hehehe nawet jak komus tam sie wbilo zbugowany lvl co przeskoczylo mu sporo lvl'i np z 2.000.000 to wlazlo mu do 8.000.000k lvl'a a ja majac okolo 3.000.000 lvl to i tak rozlorzylem go pamietam ale mial tyle hp ze troche musialem go tluc az padl i to jeszcze byl knight a ja sorkiem pamietam poradzilem sobie z nimi i taka roznica lvl'i a taki Pro Kox Helix radzil sobie to jest dopiero talent i sztuka i doswiadczenie jakie posiadam w takich pojedynkach nie od tak nazywano mnie najwiekszym i najlepszym koxem na servie bo kazdemu dawalem rade i zawsze to ja bylem gora bo nikt ze mna nie dawal rady nawet jak rzucalo sie na mnie kilku na mnie samego to ogarnialem ich to byly czasy jak kiedys tez sam Helix na wojnie vs wszyscy heheh to pamietam co przelatywalem po kolei kazdy padal to bylo najlepsze kto mnie zobaczyl juz lezal nawet nie zdarzyl sie pozbierac nie zdarzyl sie przygotowac ja i tak zawsze bylem szybszy i rozwalalem kazdego szybkoscia i zwinnoscia niezawodna gdzie przy mnie kazdy sie kryl heh bylem szybki i sprytny zanim mnie ktos zauwazyl to juz lezal jak znienacka sie pojawialem no i taki bylem kox serva ze z kazdym robilem co chce no i taki bede pamietany chociaz wyszedlem juz z prawy ale kiedys to powroci i nastapi ze forma wroci po dlugim czasie no ale jak dobrze wiemy Helix Legenda poszedl na emeryture jezeli chodzi o ots'y ale urzeduje gdzie indziej teraz i tam koxi i rozwala kazdego


http://imageshack.us/photo/my-images/402/niceq.png/ <--- Pro staty Helixa w Cs'e xD
http://imageshack.us/photo/my-images/824/cssi.png/ <--- ten pierwszy to byl bot-Admin ;]
http://imageshack.us/photo/my-images/808/bestip.png/ <--- The Best Score By Helix =D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Appart Chez LULU terrier border busy Amsterdam pies kundel