Dadex ots

Tutaj możecie dyskutować


#1 2012-02-19 20:54:50

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Joe Mah

Witam, a więc tak: Dzisiaj, tj. 19.02.2012 r. doszło do nadużycia GM'a Joe Mah.

Już wyjaśniam o co dokładnie chodzi...

Postanowiłem wbić RS'a na graczu o nicku Gethee. Zabicie kilkukrotne kogoś jest na serwerze pvp rzeczą jak najbardziej naturalną i nie mającą żadnych zakazów, które by mogły prawić, iż owe zachowanie jest niezgodne z panującym na serwerze regulaminie. Tak więc po wbiciu rs'a i jeszcze zabiciu przed tym paru osób zostałem przez tego gracza goniony po mapie miasta, troszkę się z nim "pobawiłem", po prostu uciekając tak dla zabawy, znudziło mi się to i udałem się w pewne miejsce gdzie chciałem przeczekać aż do zakończenia PZ, a potem normalnie pójść do temple i tam czekać, aż red skull zniknie. Niestety tak się nie stało, mianowicie podczas czekania jeszcze na zniknięcie pz, zostałem teleportowany poprzez GM'a Joe Mah na jak to jeden z graczy mi powiedział, quest na GM Shield, w miejsce gdzie było bardzo dużo Padl Mikołajów, zabiłem je strasznie wystraszony, pytając sam siebie "o co chodzi?", gdy ubiłem większość dostałem debuga, po prostu wyskoczył mi błąd z komunikatem, okienkiem (jak kto woli), szybko ponownie wróciłem do gry bo zależało mi aby nie stracić tego ekwipunku, no ale niestety ktoś, a dokładnie GM Joe Mah zrobił potworki Ricardo (czy jak one tam się zwą), bije je i bije nadal nie wiem o co chodzi, a chce jak najszybciej wydostać się z tej niezręcznej sytuacji, zostałem przez tego GM'a popchnięty tak, w domyśle po to, aby te potworki mogły mnie zabić, nie minęło 10 sekund i zostałem przez nie zabity, zdążyłem zrobić screen'a:

Dostępny pod tym linkiem: http://zapodaj.net/80bd77f045a5.png.html

Cały czas pisałem, że to GM Joe Mah, dlaczego tak skoro go nie widziałem? No i tutaj dowód jest inny, a raczej świadkowie, tacy jak Grupson Najt oraz Riza mogą udowodnić, że na vip liście widoczny był właśnie Joe Mah, który zalogował się i po krótkim czasie ja się wylogowałem (bo zostałem zabity), z tego co mi wiadomo, mają mnie na vip.

Ale jeśli chodzi o świadków, sytuacja nigdy nie jest pewna, ktoś może powiedzieć "to twoi znajomi, mogłeś się z nimi zmówić".

Otóż gówno prawda, że tak się wyrażę ponieważ na serwerze zapewne są jeszcze logi różnych komend, dokładnie ścieżki nie pamiętam ale wiem, że jest coś takiego jak log.txt, gdzie podany jest nick gracza, z komendą oraz bodajże z godziną, dlatego można sprawdzić czy mój wcześniej podany screen pokrywa się z prawdą.

Nie wiem czy to również prawda, ale doszły mnie słuchy, że GM Joe Mah to właśnie Gethee, jeśli tak to mam również screen'a, w którym widać jak zalogowany równocześnie jest na swoim playerze oraz na postaci GM'a, na to również są świadkowie. Jeśli będzie potrzeba tego ss'a również udostępnię.

O co proszę administratora?

Po pierwsze uprzejmie proszę o oddanie mojego ekwipunku, który straciłem, fakt miałem RS'a, ale do zabójstwa doszło w niesprawiedliwy sposób, przez właśnie GM'a Joe Mah stąd moja druga prośba, proszę o odebranie tej postaci pozycji GM'a ze względu na chamskie nadużycie do jakiego dzisiejszego dnia doszło.

Z góry dziękuję
Pozdrawiam

P.S. Chodzi o moją obecnie główną postać: Danye Back


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#2 2012-02-19 21:03:08

 Tejko

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 69
Punktów :   

Re: Joe Mah

Sprawa wyjasniona zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ vĂ˝robky DlaĹžby a dlaĹžebnĂ­ desky przegrywanie kaset vhs black tan coonhound busy Munchen przedszkole Piła