Dadex ots

Tutaj możecie dyskutować


#1 2011-06-16 12:15:43

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Opinia ? Helix ?

Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix To fajny  Niedojebana !



Baa
?



Poetaa;D !


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#2 2011-06-16 17:33:37

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

po co go ciągle obrażasz... On jest taki za przeproszeniem tępy (niestety prawda wg. mnie), że się nie opłaca go aż tyle krytykować bo to działanie bez celowe chyba ;p xD


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#3 2011-06-17 20:07:09

 Helix Ultimate X

Szatan 666

Skąd: z Zadupia (^_(^_^)_^)
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 1153
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

tempym cweelem to Ty kuurwa jestes gowniarzu jeebany chociaz mam cos w tej glowie przeciwienstwie do Ciebie i tego oszoloma zajeebanego wy popieerdolce nic w tych lbach nie macie i sie niepotrzebnie bulwersujecie na mnie to i tak nie dziala to piszcie sobie co wam sie podoba mi to zwisa i powiewa co o mnie sadzicie ale wiem ze to jest nie prawda i gowno mozecie wiedziec jak chuuja jestescie wszyscy warci tego wszystkiego niedojeeby spedalone niestety takie sa dzieci ze zaczynaja wyzywac bo nic innego bachorek nie potrafi tylko to najlepiej i przyczepic sie pospinac sie przed netem i pokazac chce jakim jest kozakiem a ten Rap zjeeb pokazuje jakim przyjeebanym deebilem jest az zal dupe sciska ze takie cos po ziemi laza normalnie skandal ze tacy malolaci istnieja zalosne..


http://imageshack.us/photo/my-images/402/niceq.png/ <--- Pro staty Helixa w Cs'e xD
http://imageshack.us/photo/my-images/824/cssi.png/ <--- ten pierwszy to byl bot-Admin ;]
http://imageshack.us/photo/my-images/808/bestip.png/ <--- The Best Score By Helix =D

Offline

 

#4 2011-06-17 20:53:00

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: Opinia ? Helix ?

Tylko Sie Kur*a Nie Poplacz Dlugo Ci to Dyktowali Jebany Lamerze. Jedynie Co Zrobisz Dobrze To Wypier*olisz z Tego Forum Neo Kidzie z Kompleksami . Jestes Pojeb*nym Nidowartosciowanym Czlowiekiem Ktory ma Ryj Jak Gowno JEDNYM SLOWEM.  Powies Sie Skur*ysynie Polska i My bedziemy zadowoleni na pewno nie bedziemy pamietac . Jak Na Ciebie Patrze to Chce Wyslac SMS o Tresci Pomoc Lamusie Pier*olony . Miales Chyba Trudne Dziecinstwo Nie Wiem Kto Cie tak Skrzywdzil Ale Zaj*biscie Ci wspolczuje . Zgasilbym Cie Ale Gowno Sie nie Pali Brudasie .!










Qurka: fajny NIE MA HUJA NA CIEBIE ;/
Ravelon: no wiem ze trudno mnie uwalic bo jestem dobry to ciezko mnie dednac
Qurka: WLASNIE ZAUWARZYLEM W KILKU JAK CIE ZAATAKOWALISMY TO NI HUJA
Ravelon: no coz taki juz jestem i ciezko mnie polozyc bo jestem doswiadczonym graczem..



Po Jego wyjebistej pisowni Widac ,ze Grasz z 10 latkami ;d! Ktorych Zabijasz i Sobie przy tym walisz ! BRAWO ! ;d!


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#5 2011-06-17 21:58:40

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

Rap przecież helix ma składnie gorszą niż 10 latek, więc się nie dziw, moim zdaniem to przewybanie helix'a z 10 latkami nie jest zle w jego przypadku, może go czegoś nauczą...

Co jak co ale z tym "powieszeniem się" to troszkę Rap przesadziłeś, każdy ma prawo istnieć, nawet tacy za przeproszeniem lamerzy...

Do helix'a:
Jeśli jak to określiłeś mniejwięcej "gówno" cię to obchodzi co piszemy to proszę nie udzielaj się na tym forum... My sobie z Rapem i Adray spokojnie popiszemy i nie będziemy musieli tracić czasu na takie jak to ładnie kolega Rap określił "Neo"...

Pozdrawiam
Oczywiście tylko tych w porządku


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#6 2011-06-17 22:00:51

 Adrayy

OWEN

Skąd: Poland :O
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 663
Punktów :   
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

hahahahahahahaha !! ;dd

omgg :DDD xd


"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie,
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie."

Offline

 

#7 2011-06-17 22:02:59

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

Co się stało? xd ;p


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#8 2011-06-18 12:30:17

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: Opinia ? Helix ?

Nie KAZDY !
Helix jest tego przykladem !


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#9 2011-06-18 15:13:25

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

... (nabijam posta xD ;p)


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#10 2011-06-18 15:19:07

 Helix Ultimate X

Szatan 666

Skąd: z Zadupia (^_(^_^)_^)
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 1153
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

Adray jestes zalowa jak takie cos Cie smieszy to masz cos rowno nie tak pod sufitem ale ja wiedzialem od samego poczatku ze trzymasz z tymi neo kidami niedorobionymi ktorzy tylko krytykuja ale tak naprawde mam wyjeebane co jakies bachory beda mi pieerdolily glupoty tylko przez neta skuurwysyny umia sie spinac ciekawe czy te mongolskie pedaly byliby tacy madrze w rl zajeebalbym jak psa jakby ktorys z tych gowniarzy by mi tak powiedzial no ale tacy madrzy sa tylko przez neta co sie dziwic pizdy na rl a w necie kozaki wielkie moge sie zalozyc na 100% ze jestescie pipami chodzacymi co tylko wyrzywaja sie przez neta a tak to cioty do potegi zalosne tepme niedojeeby hahaha myslsiz ze sie przejmie tym "Rap" faszysto pieerdolony wielkie uszanowanie dla rodzicow ze takiego zjeeba wychowali ktory jest bez szacunku i nie wie jak sie przyzwoicie zachowywac no ale coz bywaja i tez takie spieerdolone niewypaly jak wy jestescie wszyscy tego warci i nie bede wiecej sluchal jakis tam dzieci downa wy mozecie sie wysilac tymi wymyslonymi glupotami ktory Rap ten zjeeb i ten Dany pojeeb sami nie wiedza co gadaj i teraz tylko zaczynaja co by tu o mnie wymyslec hmm ale wieki musiales to myslec jak tutaj uderzyc we mnie i to tak zalosnie az plakac mi sie chce nie mam zamiaru urzerac sie z pozerami no i koniec gadajcie sobie sami do siebie ale nic mnie nie ruszy bo nie czytam takich glupot zalosnych..


http://imageshack.us/photo/my-images/402/niceq.png/ <--- Pro staty Helixa w Cs'e xD
http://imageshack.us/photo/my-images/824/cssi.png/ <--- ten pierwszy to byl bot-Admin ;]
http://imageshack.us/photo/my-images/808/bestip.png/ <--- The Best Score By Helix =D

Offline

 

#11 2011-06-18 16:12:03

 Adrayy

OWEN

Skąd: Poland :O
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 663
Punktów :   
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

madrzy sa tylko przez neta co sie dziwic pizdy na rl a w necie kozaki wielkie moge sie zalozyc na 100% ze jestescie pipami chodzacymi co tylko wyrzywaja sie przez neta

reszty nie czytalam..

a wiec tak..
pizda to jestes ty.. w necie kozak a w swiecie ****** to tez dotyczy ciebie..
wyrzywaja? naucz sie pisac..

ty nie masz zycia helix..
powiedz mi. ile miales w zyciu dziewczyn? nie liczac te przez neta.. ? no ile ?? 0 ? dziwisz sie?
mowisz kazdemu co ma robic.. myslisz ze jestes najlepszy.. ale mylisz sie
wiec spierdalajj plebsie ;F


"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie,
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie."

Offline

 

#12 2011-06-18 16:18:48

 Helix Ultimate X

Szatan 666

Skąd: z Zadupia (^_(^_^)_^)
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 1153
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

tyle razy mowie ze gowno o mnie wiesz i o moim zyciu radzilbym sie martwic Tobie z tym swoim zachowaniem i podejsciem do wszystkiego bo jestes nienormalna jakas i psychiczna lecz sie lepiej..


http://imageshack.us/photo/my-images/402/niceq.png/ <--- Pro staty Helixa w Cs'e xD
http://imageshack.us/photo/my-images/824/cssi.png/ <--- ten pierwszy to byl bot-Admin ;]
http://imageshack.us/photo/my-images/808/bestip.png/ <--- The Best Score By Helix =D

Offline

 

#13 2011-06-18 16:37:54

 Adrayy

OWEN

Skąd: Poland :O
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 663
Punktów :   
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

i tu cie mam )

a ile ty o mnie wiesz i o moim zyciu? NIC wiec sie nie wpier**laj i nie mow mi co mam robic i jaka jestem . Cya


"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie,
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie."

Offline

 

#14 2011-06-18 18:36:54

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Re: Opinia ? Helix ?

Cya... Dokładnie, Adray ładnie to ujeła, helix cya, i to 4ever, nie racaj na to forum ile razy mam się powtarzać...


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#15 2011-06-18 18:50:17

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: Opinia ? Helix ?

Adray Maa Chlopakow i to na pewno Duzo ! ;d

KooooChaam Jaa ! ; ***
ha;D!

a w Rl to Bym Cie polamal Meska DzIwk0o !


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Casa frente a la playa con wifi