Dadex ots

Tutaj możecie dyskutować


#1 2011-01-25 22:00:41

Straznik

Vice Moderator

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 95
Punktów :   

Cwel ma tutora

Gm Dadex i Gm Tejko Chce zglosic skarge na zajebanego kig szymona
Cwel rabany!
Grozi ze za zabijanie grozi ban! Napisalem mu ze tu nie prawda a on do mnie chcesz bana?
Napisalem ze tak! a ona lognol z BlasQ na kig szymona i dal mi bana na ip!
Za nic!
to ze4 znam takie cos ze nie musze odczekiwac bana na ip poprostu zalogowalem kolejny raz i napisalem mu ze ma hunta za banowanie za free!
On lognol ponownie na kig szymon i dal mi 2 raz bana na ip...


Kurw* zrobcie z nim porzadek! Ja na Friker dalem 5 banow na ip w slusznej spr. i stracilem tutora a ten szmaciaz banuje za nic i to jeszcze bez ostrzezeni i nic mu nie robicie!
Zabierzcie mu RANGE! Bo obiecuje jesli on mnie jeszcze raz zbanuje. Klne sie na wszystko tak go bede huncil tak go jechal a na konic mu usune hara (hack HAR) i nie bedzie ze boli bo to jest cwel!

Offline

 

#2 2011-01-26 04:17:19

 Helix Ultimate X

Szatan 666

Skąd: z Zadupia (^_(^_^)_^)
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 1153
WWW

Re: Cwel ma tutora

no i tu sie z Toba zgodze Straznik mowisz prawde to jest pasozyt jeden banuje bez powodu za dedanie tak samo banuje czy on jest normalny wogole te dziecko ma najwyrazniej nierowno pod garem no i jakbys chcial wiedziec nie wiem czy to byl jest czy juz nie jest kumplem ale to te ciulowaty szmaciarz zwie sie "Ek" zarabal mojemu kumplowi postac i teraz wielce cwaniaczy jak jest na tym tucie zobaczymy jak bedzie taki madry bez rangi jak mu zabiora jego godz juz sa policzone i obiecuje tutaj wam ze bedzie mial takiego hunta za to wszystko co zrobil to dzieciak nie zdarzy sie wyplakac tak go zjade i rozwale ze padnie na zbity pysk ja rozumiem Straznika a wy nie starajcie sie mu pomagac mowie o was Adray,Dany i Ty Rap wogole nie bronce tego fajfusa zarabanego bo za duzo sobie pozwala..


http://imageshack.us/photo/my-images/402/niceq.png/ <--- Pro staty Helixa w Cs'e xD
http://imageshack.us/photo/my-images/824/cssi.png/ <--- ten pierwszy to byl bot-Admin ;]
http://imageshack.us/photo/my-images/808/bestip.png/ <--- The Best Score By Helix =D

Offline

 

#3 2011-01-26 11:04:11

VexV

Moderatorrr

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 113

Re: Cwel ma tutora

ta zdjac temu szmaciarzowi tutka ;dd


Hardkorowo.Nie ma opierdalania sie!

Offline

 

#4 2011-01-26 12:47:17

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: Cwel ma tutora

Ogarnijcie Najpierw Kulture i Swoje Zachowanie.. GM Wejdzie to sie tym zajmie a nie wyzywacie..


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#5 2011-01-26 19:26:00

Makaveli

Szatan 666

Pisz priv, to może podam.
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 966

Re: Cwel ma tutora

ban za szantaż, a vex ty sie nie odzywaj w tej sprawie, bo nie gracz i chuja sie znasz. a helix dostaje bany za wyzywanie i pierdoli ze za darmo wiec chyba cos mu na mozg spadlo. dziekuje i pozdrawiam wszystkich oprocz wyjatkow tj. vex*%#costam i helix cOS Tam %#@


I see no changes, wake up in the morning and I ask myself.

Offline

 

#6 2011-01-26 21:02:35

VexV

Moderatorrr

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 113

Re: Cwel ma tutora

Makaveli napisał:

ban za szantaż, a vex ty sie nie odzywaj w tej sprawie, bo nie gracz i chuja sie znasz. a helix dostaje bany za wyzywanie i pierdoli ze za darmo wiec chyba cos mu na mozg spadlo. dziekuje i pozdrawiam wszystkich oprocz wyjatkow tj. vex*%#costam i helix cOS Tam %#@

no i chuj z tego ze nie gram ale widzialem juz pare skarg na forum przeciwko kig szymonowi wiec mowie po prostu i zgadzam sie  z oskarzajacymi, wiec trzym tam ryj na klode i cicho siedz ;]


Hardkorowo.Nie ma opierdalania sie!

Offline

 

#7 2011-01-27 05:01:06

 Helix Ultimate X

Szatan 666

Skąd: z Zadupia (^_(^_^)_^)
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 1153
WWW

Re: Cwel ma tutora

POWIESIC TEGO SKURWIELA NAZEZY MU SIE JAK NAJGORZEJ A DADEX SIE NIM ZAJMIE!!!!


http://imageshack.us/photo/my-images/402/niceq.png/ <--- Pro staty Helixa w Cs'e xD
http://imageshack.us/photo/my-images/824/cssi.png/ <--- ten pierwszy to byl bot-Admin ;]
http://imageshack.us/photo/my-images/808/bestip.png/ <--- The Best Score By Helix =D

Offline

 

#8 2011-01-27 18:22:07

 danye

Szatan 666

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 1497
Punktów :   20 
WWW

Re: Cwel ma tutora

weźcie się ogarnijcie (nie chodzi mi tutaj o Ek ani o Rap), Helix zamiast pisać takie nie moralne teksty byś mógł wymyślić coś bardziej kulturalnego, no ale sorki ty tego nie umiesz i w następnej wypowiedzi nie używaj wulgaryzmów tylko normalnego ludzkiego języka...


Exp: ON/OFF
"Człowiek żyje tyle czasu, na ile mu Bóg pozwoli..."
3kk na Dadex OTS wbite, dnia 20 stycznia o ok. godziny 20:10 by Danye
Obecny nick na Dadex OTS: Danye Back/Danye Druid

Offline

 

#9 2011-01-27 21:06:15

 Adrayy

OWEN

Skąd: Poland :O
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 663
Punktów :   
WWW

Re: Cwel ma tutora

POWIESIC HELIXA


"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie,
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie."

Offline

 

#10 2011-01-28 10:29:16

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: Cwel ma tutora

Sluchaj Straznik za sama nazwe Watku powinienes Dostac Bana...  Jesli Kig zbanowal to mial napewno Powody do tego.. i Jesli Dadex Bedzie chcial ss to napewno okarze. . bo wiem ,ze Czesto wyzywasz nie raz Cie banowalem... i Prosze nie pisz takich glupot i nie obrazaj . CyA WeZzy .


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#11 2011-01-28 17:06:37

 Adrayy

OWEN

Skąd: Poland :O
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 663
Punktów :   
WWW

Re: Cwel ma tutora

Helix Ultimate X napisał:

no i tu sie z Toba zgodze Straznik mowisz prawde to jest pasozyt jeden banuje bez powodu za dedanie tak samo banuje czy on jest normalny wogole te dziecko ma najwyrazniej nierowno pod garem no i jakbys chcial wiedziec nie wiem czy to byl jest czy juz nie jest kumplem ale to te ciulowaty szmaciarz zwie sie "Ek" zarabal mojemu kumplowi postac i teraz wielce cwaniaczy jak jest na tym tucie zobaczymy jak bedzie taki madry bez rangi jak mu zabiora jego godz juz sa policzone i obiecuje tutaj wam ze bedzie mial takiego hunta za to wszystko co zrobil to dzieciak nie zdarzy sie wyplakac tak go zjade i rozwale ze padnie na zbity pysk ja rozumiem Straznika a wy nie starajcie sie mu pomagac mowie o was Adray,Dany i Ty Rap wogole nie bronce tego fajfusa zarabanego bo za duzo sobie pozwala..

takie bajki to ty sobie mozesz wsadzic w odbyt -.-


"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie,
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie."

Offline

 

#12 2011-01-28 21:08:08

Makaveli

Szatan 666

Pisz priv, to może podam.
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 966

Re: Cwel ma tutora

Vexcvbzxczvv i chuj ze piszą skargi, jak się potem okazuję, że zarzuty które stawiają są fałszywe, bo ktoś wrzuca screena, za którego dał bana, więc ty mordę zakuj cwelu bo mi ciebie się robi szkoda.


I see no changes, wake up in the morning and I ask myself.

Offline

 

#13 2011-01-28 22:26:44

VexV

Moderatorrr

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 113

Re: Cwel ma tutora

Makaveli napisał:

Vexcvbzxczvv i chuj ze piszą skargi, jak się potem okazuję, że zarzuty które stawiają są fałszywe, bo ktoś wrzuca screena, za którego dał bana, więc ty mordę zakuj cwelu bo mi ciebie się robi szkoda.

szkoda to mi jest ciebie bo ostatnio pisales ze podobno osmieszasz sie odpowiadajac mi i helixowi,  a teraz ty masz cos do kazdej mojej wypowiedzi i musisz cos dorzucic


Hardkorowo.Nie ma opierdalania sie!

Offline

 

#14 2011-01-29 08:54:17

Makaveli

Szatan 666

Pisz priv, to może podam.
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 966

Re: Cwel ma tutora

Pokaz cytat


I see no changes, wake up in the morning and I ask myself.

Offline

 

#15 2011-01-30 07:28:50

 Helix Ultimate X

Szatan 666

Skąd: z Zadupia (^_(^_^)_^)
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 1153
WWW

Re: Cwel ma tutora

no tak fajnie Adray tyko nie musialas odpowiadac znalem na wylot Twoje zdanie o tym co powiesz zawsze sie nie zgadzalas ze mna ale ja bym Ci przyznal racje jakby to byla prawda przeciez ten bezkarny duren banuje bez powodu kazdy to widzisz Adray slepa jestes nie widzisz tego za dedniecie jego obojetnie czy jest na innym harze to jak ktos go tknie odrazu bana temu komus daje i to powiem Ci ze to nie jest normalne co on robi moze znowu powiesz ze sie z tym nie zgadzam wez wsadz se ta wypowiedz wiesz gdzie bo zawsze cos glupiego powiesz i chcesz go bronic tylko dlatego ze sie z tym przyglupem przyjaznisz nie bron juz tyle jego i przestan glupoty mowic bo to jest zalosne co mowisz


http://imageshack.us/photo/my-images/402/niceq.png/ <--- Pro staty Helixa w Cs'e xD
http://imageshack.us/photo/my-images/824/cssi.png/ <--- ten pierwszy to byl bot-Admin ;]
http://imageshack.us/photo/my-images/808/bestip.png/ <--- The Best Score By Helix =D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
TS2 integrity razbora klinowa cena noclegi Sianożęty www.hemoroidy.biz.pl