Dadex ots

Tutaj możecie dyskutować


#1 2010-11-08 14:06:12

ToTylkoJaA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 2
Punktów :   -1 

ToTylkoJa

Siem. Chcialem/Lam Zglosic Skarge na GM Sexipanne(KochajacaPanne) Poniewaz Jest Ona Bardzo Niepsrawiedliwa... Nikomu nie Pomaga i Grozi ... Grozi Ze Jak Ktos Cos na nia Powie To tez Bedzie mial bana ... Roznie Bywa.. 2 Skarga na Helixa Ktory Wyzywa jak sam Widzisz Dadex/Tejko nawet na forum.. Mysli ze Sexipanna Go Lubi i mu nie da bana GM Czrny Zabójca Dal Mu bana to odrazu Sexipanna mu dala.. Albo Adray wyzaywal caly ots bo padl i odrazu Sexipanna chciala banowac Prosze o zabranie GMA sexipannie bo z Tego Co wiem dostala ona go od Kolezanki i powinien Byc zabrany jej ten Gm ... z Gory Bardzo Dziekuje Screeny Zrobie i WRZUCe..
naprawde sexipanna GOWNO robi na Ots ...



AnoNimek ;*******

Offline

 

#2 2010-11-08 14:25:38

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: ToTylkoJa

uuu  Pocisk Nie radze Podawac Nicku ; ) Bo Dostaniesz od niej Bana ; ) bo nei ogarnia tak naprawde


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#3 2010-11-08 14:26:16

 Adrayy

OWEN

Skąd: Poland :O
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 663
Punktów :   
WWW

Re: ToTylkoJa

WTF?


"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie,
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie."

Offline

 

#4 2010-11-08 14:27:49

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: ToTylkoJa

wTF? xD


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#5 2010-11-08 14:36:55

KochajacaPanna

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 334

Re: ToTylkoJa

Nie musisz każdemu mówić jaką prace wykonuje Rapie wiem że to ti i się nie wykręcisz...  Dadex sam widzi co robi wchodzi na otsa i już wszystko wie jakie bugi co zrobić itd. i kogo to zasługa ?? (może Radzia co twojego kumpla co na niego tak stawiasz ?? nie !!) pohamuj się trochę, kup sobie gma i zobaczymy jak ti będziesz wykonywał prace gma... hmm... jak Radziu... ?? w końcu jesteście jak jedna krew... cały czas się mnie czepiacie codzienne wojny, wyzwiska itd. ja nie muszę się starać żeby ci było jak najlepiej na Dadexie ja wykonuje tylko swoja pracę a Radzika po prosiłam o dokończenie najazdy to jego odp. to "nie chce mi się" i to ma byc wzorowy gm o jakim ti mówisz ?? Zaczyna mnie już to denerwowac te wasze zachowania...   !!!

Offline

 

#6 2010-11-08 14:41:21

 Adrayy

OWEN

Skąd: Poland :O
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 663
Punktów :   
WWW

Re: ToTylkoJa

hmm..
ja mialam kupowac gm'a ..
ale co z tego..
gdybym ja miala gm'a to nie byloby takiej osoby ktora by napisala chociaz jedno przeklenstwo ; )

wkoncu by sie nauczyli przestrzegac regulaminu..
ale po co mam kupowac.. ? szkoda kasy .. tak wogole jedna skarga i juz ci gm'a zabieraja takze wg. mnie to nie ma sensu.

---
"ToTylkoJa"
skad wiesz ze kazdego sexipanna chce banowac? ;pp

Jakiś dowodzik? ; P

Ostatnio edytowany przez Adrayy (2010-11-08 14:43:52)


"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie,
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie."

Offline

 

#7 2010-11-08 14:45:53

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: ToTylkoJa

yyy . ? o Co Ci w tym poscie Chodzi ? Wiesz ze Cie nie Lubie ale bez przesady  . nie mozesz mnie oskarzac .. bo ja Tego nie pisalem po 2 Bylem na Forum jak ten KTOS Byll . i Sorki ale Ten "KTOS" ma racje taka jest prawda  Koncze 


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#8 2010-11-08 14:48:09

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: ToTylkoJa

Radziu ? Radziu Prznajmniej ze mna Rozmawia i Pomaga Mi jak Gdzie utkne Do Ciebie moge Pisac na PRIV 1000 wiadomosci na Kochacjaa i na Game cahcie a Ty masz to 1 slowem w Dupie sorki za slowa... Rozmawiasz z helixem nie idzie sie z Toba Dogadac Pisalem "Jak wejdzie ktorys z GM to napisz ze mam a malo hp i lvl " To Ty napisalas Ze jak Cie sie bedzie chcialo .. CO TO MA BYC >?  Nie Potrzebuje Juz Twojej Roboty Radziu mi pomaga mimo Tego Ze go zabilem bez Sla itp..


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#9 2010-11-08 14:52:45

 Randor

Maniak że Hoho

status bzaczuch@aqq.eu
21177265
Call me!
Skąd: Wałcz
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 372
Punktów :   
WWW

Re: ToTylkoJa

ta a jak ktoś do radzia pisze z gidli helixa to odrazu nic ja pisałem do radzia a ten spierdalaj kurwo jak jesteś taki mądry to chodz na solo -.-  ty nie lepszy kupiles 400k a fajny padasz jak szmata z tym radziem -.-

Offline

 

#10 2010-11-08 14:58:05

KochajacaPanna

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 334

Re: ToTylkoJa

Najpierw było zalogowane konto ToTylkoJaA się wylogowało i od razu ti wbiłeś widziałam to... a po za tym jak ja mam z tobą rozmawiać jak nie ważne co powiem jakieś oskarżenia, wyzwiska itd. co do tej dziury nie pisałeś mi na priv tylko na game chat o czym nie zauważyłam i pisałeś Radziu Ratuj !!!!!!!!!!!!!!!!!   i on ci pomógł to się zgodzę... co raz ci nie pomogłam i wielkie oskarżenia ?? To nie moja wina że ti masz takie ordynarne zachowanie... ja nie muszę się denerwować na takich ludzi jak ti czy Radziu... ale ja wam nie odpuszczę to jest wiadome... zaleźliście mi za skórę tym zachowaniem i to będzie ukarane i widać to po tym nikt inny nie składa skarg jak wy... piszesz wszystko odwrotnie co robię... ja się staram jak robię a wy ma cie to głęboko w... za przeproszeniem... ja nie przeklinam i nie wyzywam was wiec się pohamujcie i nie denerwujcie mnie !!

Offline

 

#11 2010-11-08 15:09:20

Rap

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 310
Punktów :   

Re: ToTylkoJa

yyy. ? Powiedz mi Przeklnalem Do Ciebie Chociaz Raz?


Opinia Jest Krotka i Niektorym Znana Helix to Ku*wa Niedoje*ana !

Offline

 

#12 2010-11-08 15:15:29

ToTylkoJaA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: ToTylkoJa

Kochajaca Panna .. nie Oskarzaj innych powinnas dobrze wiedziec kim jestem  Pomysl troszke Dowiesz sie .

Offline

 

#13 2010-11-08 15:30:24

KochajacaPanna

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 334

Re: ToTylkoJa

Tak i to nie raz Rap... ale nie będę wyciągać brudów z przed kilku dni i nie będę do tego wracać ... a jak ToTylkoJaA jest taki mądry to powiedz kim jesteś i nie denerwuj spokojnych ludzi...

Offline

 

#14 2010-11-08 15:48:02

 Helix Ultimate X

Szatan 666

Skąd: z Zadupia (^_(^_^)_^)
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 1153
WWW

Re: ToTylkoJa

pojebane debile jeszcze beda bezczelnie oskarzac sexi wy macie najebane we lbie jezeli uwazacie ze ona nie zajmuje sie niczym ani w niczym nie pomaga odwalcie sie od niej raz na zawsze to was trzeba bylo by sprzatnac a nie takie bzdury wygadujecie Dadex powinnien zajac sie wami a nie bezczelnie beda takie glupoty gadac byscie sie wstydzili a ten lubie "ToTylkoJaa" lepiej ujawnij sie kim jestes zeby Dadex zrobil z toba porzadek aa i nie zapomnij o mnie tak ci wpierdole ze sie popamietasz lamerze powalony !!


http://imageshack.us/photo/my-images/402/niceq.png/ <--- Pro staty Helixa w Cs'e xD
http://imageshack.us/photo/my-images/824/cssi.png/ <--- ten pierwszy to byl bot-Admin ;]
http://imageshack.us/photo/my-images/808/bestip.png/ <--- The Best Score By Helix =D

Offline

 

#15 2010-11-08 15:53:05

 Adrayy

OWEN

Skąd: Poland :O
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 663
Punktów :   
WWW

Re: ToTylkoJa

HELIX ! dadex powinien sie zajac TOBA !!!!

nie dosc ze jestes nieogarniety to jeszcze "lepiej ujawnij sie kim jestes zeby Dadex zrobil z toba porzadek aa i nie zapomnij o mnie tak ci wpierdole ze sie popamietasz lamerze powalony"

Jestes psychiczny ; \


"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie,
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
boĂŽtes de vitesses manuelles adsion.net.pl razbora klinowa cena noclegi Sianożęty www.hemoroidy.biz.pl