Dadex ots

Tutaj możecie dyskutować


#1 2010-10-28 17:29:31

Hurcio

Dyskutant

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 152
Punktów :   

Bug lvl ;//

Tejko, dadex padlem na bugu na 2,522kk lvl i mam 2,470kk lvl bo mnie helix dedol bo sexipanna-gm - kochajaca panna sie poskarzyla potem dalem bana helixowi bo mnie wyzywal 17:23 Helix Ultra Mega X: idioto   a potem ona mi dala na 3 dni bana za free a dosyc ze zabrala chate mojemu bratu ..! ;/


Pozdro dla : Adray,Obixa,Pro Fightera,Azbita,GM Dadaxa,GM Tejka,Ek,KochajacejPanny,Ole,Kozacze Bo Lubie,zawadq i dużo innych

Offline

 

#2 2010-10-29 13:55:51

KochajacaPanna

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 334

Re: Bug lvl ;//

Domek mogłam bo 2 tyg. nie było właściciela... może sobie zobaczyć na stronce ze już przekroczyło czas 2 tyg. a banik jest słusznie za wyzywanie i niesłuszne oskarżenia mam 3 screeny... i wiele świadków... Ja nic nie mówiłam Helixowi on sam wbił i zobaczył mój ded na bugu i cb zabił nie wiedział nawet że masz bug... czuj się tak jak ja... dedłeś mnie na bugu... i 1 lvl... Może byś się zachował nie wyzywał i oskarżał bez podstawie...
A po za tym Helix nie dostał bana za wyzywanie tylko za to że cb zabił, bo się wkurzyłeś że na bugu...
A jak za wyzywanie to pokaż dowód... Ja mam na cb jak wtedy mnie wyzywałeś itd. Jak by cb nie dednoł to ti byś go nie zbanował....

Ostatnio edytowany przez KochajacaPanna (2010-10-29 14:00:17)

Offline

 

#3 2010-10-29 17:28:05

Hurcio

Dyskutant

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 152
Punktów :   

Re: Bug lvl ;//

ZAMKNIJ RYJ SKARZYPYTO , brudna swinio gruba pizdo bana mi dalas. .; s a mu dalem bana bo mnie wyzywal a ty nie liz mu dupy bo jestes jego laska a sie podniecasz bo cie ,, jebal '' i teraz masz podjare i go bronisz .

= Sory za wyzywki i wulgarne slowa ale ta szm*** mnie wku*** banem ;/


Pozdro dla : Adray,Obixa,Pro Fightera,Azbita,GM Dadaxa,GM Tejka,Ek,KochajacejPanny,Ole,Kozacze Bo Lubie,zawadq i dużo innych

Offline

 

#4 2010-10-29 18:07:35

KochajacaPanna

Vice-Maniak

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 334

Re: Bug lvl ;//

Nie trzeba było ubliżać i wyzywać i oskarżać bezpodstawnie... nie moja wina... a tu pokazał HuragaN jaki jest... wyzywa itd. nie umie przyjąć bana z honorem... powinien wiedzieć ze źle postąpił i przetrzymać 3 dni, a nie wyzwiska itd. To pokazuje też twoja kulturę,a raczej jej brak... takie posty są nie na miejscu... Nie wiem po co wgl. zaczynasz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów szukam sponsora Bytom góry czy morze klej do luster